StakeLog
Bet-trackerStatistikPriserArenaPredictionsVærktøjerBlog
Log indOpret konto
  1. Statistik

Turneringer

  • Superligaen
  • Premier League
  • La Liga
  • Serie A
  • Bundesliga
  • Ligue 1
  • Liga Profesional Argentina
  • A-League
  • Pro League
  • Brasileirão Serie A
  • Super League Greece
  • Eredivisie
  • J1 League
  • Liga MX
  • Eliteserien
  • Ekstraklasa
  • Primeira Liga
  • Liga I
  • Saudi Pro League
  • Super League Schweiz
  • Super Liga
  • Scottish Premiership
  • Allsvenskan
  • K League 1
  • Super Lig
  • MLS

Europæiske klubturneringer

  • Champions League
  • Conference League
  • Copa Libertadores
  • Europa League

Landshold

  • Africa Cup of Nations
  • Copa America
  • FIFA World Cup
  • International Friendlies
  • UEFA Euro
  • UEFA Nations League
  • WC Qualification - Asia
  • WC Qualification - CAF
  • WC Qualification - CONCACAF
  • WC Qualification - Oceania
  • WC Qualification - UEFA
Screener

MLS

USA

OverblikStillingHoldstatistikSpillerstatistik
Henter topscorerne
#SpillerMålAssistKampeMin.
StakeLog© 2026
PredictionsBookmakereBlogVærktøjerVilkår
PrivatlivCookies
Ansvarligt spilDisclaimer
18+

Spil ansvarligt. StakeLog er et betting-trackingsværktøj. Vi er ikke et spilleselskab.

Har du problemer med spil? Kontakt StopSpillet på 70 22 28 25 eller besøg stopspillet.dk.

Filtrer på tværs af ligaer

Summeret kamp for kamp fra arkivet.

Forklaringer til tabellen

Rul tabellen vandret, hvis alle kolonner ikke kan være på skærmen. En tankestreg betyder, at tallet ikke vises. Se kolonnens forklaring og grundlag. 0 vises som nul.

Mål
Mål i den valgte turnering og sæson
Assist
Assists i den valgte turnering og sæson
Kampe
Kampe med spilletid i arkivet
Min.
Spilleminutter i alt
#SpillerMålAssistKampeMin.
1L. Messi2311232067
2P. Musa204261862
3M. Iloski192302468
4Rafael Navarro186302607
5D. Bouanga175292481
6K. Yeboah173292216
7B. White172282355
8K. Denkey163252109
9P. Judd162271963
10S. Surridge161221701
Viser de 10 øverste på mål. Hele feltet, karaktererne og sortering på assists, minutter og kampe følger med Pro.Se Pro