StakeLog
Bet-trackerStatistikPriserArenaPredictionsVærktøjerBlog
Log indOpret konto
StakeLog© 2026
PredictionsBookmakereBlogVærktøjerVilkår
PrivatlivCookies
Ansvarligt spilDisclaimer
18+

Spil ansvarligt. StakeLog er et betting-trackingsværktøj. Vi er ikke et spilleselskab.

Har du problemer med spil? Kontakt StopSpillet på 70 22 28 25 eller besøg stopspillet.dk.

  1. Statistik

Turneringer

  • Superligaen
  • Premier League
  • La Liga
  • Serie A
  • Bundesliga
  • Ligue 1
  • Liga Profesional Argentina
  • A-League
  • Pro League
  • Brasileirão Serie A
  • Super League Greece
  • Eredivisie
  • J1 League
  • Liga MX
  • Eliteserien
  • Ekstraklasa
  • Primeira Liga
  • Liga I
  • Saudi Pro League
  • Super League Schweiz
  • Super Liga
  • Scottish Premiership
  • Allsvenskan
  • K League 1
  • Super Lig
  • MLS

Europæiske klubturneringer

  • Champions League
  • Conference League
  • Copa Libertadores
  • Europa League

Landshold

  • Africa Cup of Nations
  • Copa America
  • FIFA World Cup
  • International Friendlies
  • UEFA Euro
  • UEFA Nations League
  • WC Qualification - Asia
  • WC Qualification - CAF
  • WC Qualification - CONCACAF
  • WC Qualification - Oceania
  • WC Qualification - UEFA
Screener

Brasileirão Serie A

Brasilien

OverblikStillingHoldstatistikSpillerstatistik
Henter topscorerne
#SpillerMålAssistKampeMin.
Filtrer på tværs af ligaer

Summeret kamp for kamp fra arkivet.

Forklaringer til tabellen

Rul tabellen vandret, hvis alle kolonner ikke kan være på skærmen. En tankestreg betyder, at tallet ikke vises. Se kolonnens forklaring og grundlag. 0 vises som nul.

Mål
Mål i den valgte turnering og sæson
Assist
Assists i den valgte turnering og sæson
Kampe
Kampe med spilletid i arkivet
Min.
Spilleminutter i alt
#SpillerMålAssistKampeMin.
1Kaio Jorge218332613
2G. de Arrascaeta1814332383
3Vitor Roque163332144
4Pablo Vegetti141352376
5Rayan141342875
6Reinaldo136342956
7Pedro126211080
8J. López122332011
9Carlos Vinícius12114954
10Alan Patrick117302532
Viser de 10 øverste på mål. Hele feltet, karaktererne og sortering på assists, minutter og kampe følger med Pro.Se Pro