StakeLog
Bet-trackerStatistikPriserArenaPredictionsVærktøjerBlog
Log indOpret konto
  1. Statistik

Turneringer

  • Superligaen
  • Premier League
  • La Liga
  • Serie A
  • Bundesliga
  • Ligue 1
  • Liga Profesional Argentina
  • A-League
  • Pro League
  • Brasileirão Serie A
  • Super League Greece
  • Eredivisie
  • J1 League
  • Liga MX
  • Eliteserien
  • Ekstraklasa
  • Primeira Liga
  • Liga I
  • Saudi Pro League
  • Super League Schweiz
  • Super Liga
  • Scottish Premiership
  • Allsvenskan
  • K League 1
  • Super Lig
  • MLS

Europæiske klubturneringer

  • Champions League
  • Conference League
  • Copa Libertadores
  • Europa League

Landshold

  • Africa Cup of Nations
  • Copa America
  • FIFA World Cup
  • International Friendlies
  • UEFA Euro
  • UEFA Nations League
  • WC Qualification - Asia
  • WC Qualification - CAF
  • WC Qualification - CONCACAF
  • WC Qualification - Oceania
  • WC Qualification - UEFA
Screener

Allsvenskan

Sverige

OverblikStillingHoldstatistikSpillerstatistik
Henter topscorerne
#SpillerMålAssistKampeMin.
StakeLog© 2026
PredictionsBookmakereBlogVærktøjerVilkår
PrivatlivCookies
Ansvarligt spilDisclaimer
18+

Spil ansvarligt. StakeLog er et betting-trackingsværktøj. Vi er ikke et spilleselskab.

Har du problemer med spil? Kontakt StopSpillet på 70 22 28 25 eller besøg stopspillet.dk.

Filtrer på tværs af ligaer

Summeret kamp for kamp fra arkivet.

Forklaringer til tabellen

Rul tabellen vandret, hvis alle kolonner ikke kan være på skærmen. En tankestreg betyder, at tallet ikke vises. Se kolonnens forklaring og grundlag. 0 vises som nul.

Mål
Mål i den valgte turnering og sæson
Assist
Assists i den valgte turnering og sæson
Kampe
Kampe med spilletid i arkivet
Min.
Spilleminutter i alt
#SpillerMålAssistKampeMin.
1K. Lien166241992
2R. Ure152151344
3I. Bjerkebo146242112
4P. Abraham143241889
5G. Lindgren121241872
6E. Botheim103191522
7Bo Åsulv Hegland914242005
8V. Lind911241851
9Julius Lindberg96221782
10M. Ladefoged92141087
Viser de 10 øverste på mål. Hele feltet, karaktererne og sortering på assists, minutter og kampe følger med Pro.Se Pro